Багато хто заперечує дивовижну заяву Гіллінгема про те, що він є засновником тенденції кидання селери, оскільки вони вважають, що Насправді її ненавмисно розпочав суперфан «Челсі» на ім’я Міккі Грінвей, який приніс брудну пісню на тему селери.
що швидко прижилося.
селера! Якщо вона не кінчить, я буду лоскотати її сідницю шматочком селери. походить від передсезонного товариського матчу в Гіллінгемі, де влітку над полем виросли овочі. Все, що ми дійсно знаємо, це те, що кидання стеблами з трибун було настільки поширеним, що його заборонили на Стемфорд Брідж у 2008 році.
У будь-якому випадку, бурхливі вболівальники «Челсі» вирішили, що селера стане фаворитом тераси, але клуб був змушений діяти. І чому його заборонили? Тому що вболівальники звикли контрабандою нести його на землю і кидати на поле, а іноді і на гравців суперника.
За розповідями, традиція селери походить від відомого вболівальника «Челсі» на ім’я Міккі Грінуей. Вважається, що Міккі співав цю пісню на іграх, і вона стала фаворитом Челсі.
Використання на футбольних матчах "Ліквідатор" це популярна мелодія, яка звучить, коли футбольні команди Великобританії закінчуються: «Нортгемптон Таун», «Челсі», «Вулвергемптон Вондерерс», «Вест Бромвіч Альбіон» і «Сент-Джонстон» стверджують, що вони були першими клубами, які використовували її.
Прокляття Челсі № 9 – відомий забобон у футболі, с кілька гравців не виправдали очікувань, одягнувши футболку. Попередні гравці, такі як Матея Кежман, Фернандо Торрес і Ромелу Лукаку, намагалися забивати голи та досягати успіху під номером.