Якщо євстахієві труби звужуються або закупорюються через захворювання або стан, ви можете відчути тиск у вусі, який не зникає природним шляхом.11 червня 2019 р.
Якщо позіхання і ковтання не працюють, глибоко вдихніть і затисніть ніс. Тримаючи рот закритим, спробуйте обережно вдихнути повітря через ніс. Це називається маневром Вальсальви. Виконуючи цей маневр, краще бути обережним, оскільки існує невеликий ризик розриву барабанної перетинки.
Затисни вуха, тримаючись за ніс Потім закрийте рот і ніздрі пальцями. Злегка подути проти тиску. Від цього ваші вуха повинні затріщати. Тиск, якому ви дуєте, змушує ваші євстахієві труби трохи відкритися, що відводить тиск і рідину, що застрягла у вусі.
Зверніться до лікаря, якщо ви не можете промити вуха домашніми засобами. Якщо у вас накопичилася сірка, може знадобитися видалення сірки вручну лікарем із вух, носа та горла. Оториноларингологи спеціалізуються на догляді за вухами. Вони можуть використовувати спеціалізовані інструменти, які створюють всмоктування та видаляють сірку з вуха.
Якщо тиск у вусі зберігається, незважаючи на спроби зменшити його за допомогою жування або подібних прийомів, зверніться до лікаря для виявлення та лікування основної причини. У найпростішому випадку це може бути спричинено накопиченням вушної сірки у слуховому проході, яку може видалити лікар за допомогою простої процедури промивання вуха.
Дорослий з бульбашками повітря в середньому вусі та симптомами алергії. Рідина рідка і має прояснитися, коли алергія зменшиться. Підліток із бульбашками повітря в середньому вусі після нещодавнього нежитю. Ця рідина повинна очищатися протягом наступних кількох днів, лікування не потребує.