Коли ви вагітні, суглоби тіла стають більш рухливими. Під час пологів таз повинен розширюватися, щоб пропустити дитину. Тому він стає більш рухливим, і ви можете відчувати біль.
Біль у животі може мати багато різних причин і не обов’язково бути небезпечним. Однією з найпоширеніших причин може бути інфекція сечовивідних шляхів – цистит. Найпоширенішими симптомами є відчуття печіння в животі під час сечовипускання та потреба частого сечовипускання. Ви також можете відчувати дискомфорт або біль внизу живота.
Прееклампсія означає, що під час вагітності ви відчуваєте біль у тазу, спині, ногах або животі. Зустрічається дуже часто і пов’язано з тим, що перед пологами збільшується рухливість суглобів тіла.
Однією з причин свербіння є інфекції, як правило, грибок у черевній порожнині. Це викликає раптовий сильний свербіж, набряк і почервоніння живота. Він може свербіти і різати під час або після вагінального статевого акту. Захворювання, що передаються статевим шляхом, такі як кондиломи або генітальний герпес, також можуть викликати свербіж.
Коли голівка плоду опустилася в таз, ви, вагітні, зазвичай відчуваєте, що у верхній частині живота більше місця. Потім стає легше дихати і знову їсти. Все більше людей відчувають судоми. Деякі вагітні жінки можуть відчувати поштовх, коли голова плоду стикається з нервами та м’язами тазового дна.
Що відчуває тазовий біль (тазовий біль)? Інші сигнали є біль при переміщенні ноги вбік, кульгавість або хитка хода, труднощі з перенесенням важких речей або взагалі в змозі підняти речі. Більшість людей відчувають біль увечері, після того, як весь день були активними.