Може виникнути спалах полум'я. Під час задування свічок у келиху гарячі пари можуть спалахнути й утворити невелике полум’я. «Цього не станеться, якщо у вас є хороша свічка. Але щоб бути в безпеці, не задуйте її», — радить Томанн. 25 липня 2017 р.
Гасіння свічки: Однак ніколи не задуйте свічку. З одного боку, якщо подути занадто сильно, рідкий віск може розбризкнутися і потрапити на меблі, текстиль або, що ще гірше, на нашу шкіру..
Отже, вам потрібні три речі: паливо, тобто випарований віск, потім кисень і тепло. У свічці горить не віск, а пара воску. І коли ми його задуємо, ми здуваємо полум’я з ґнота. Полум'я вже не може наблизитися до гнота і гасне.
Технічно можна, але ми не рекомендуємо. Коли задуваєш свічку, Існує небезпека, що віск роздувається скрізь . Задування свічки також може спричинити проблеми з воском, такі як тунелювання та нерівності.
Тушильник для свічок із рухомою головкою. Гасильник для свічок із короткою дерев’яною ручкою та рухомою головкою, довжиною приблизно 28 см. Ні в якому разі не можна задувати свічку Оскільки вогонь – це жива істота, яка дихає, ніколи не гасіть його власним подихом.
В основному полум'я свічки складається з пальне, який піднімається в гніт і окислюється разом з киснем в зоні реакції.