Суфражистки с
про виборче право жінок. Після тривалої невдалої кампанії за надання жінкам виборчого права частина британського жіночого руху радикалізувалася. Суфражистки викликали фурор своїми войовничими діями. У 1918 р. було остаточно запроваджено (обмежене) виборче право жінок.12 жовт. 2018 р
Зараз найважливіше було для Еммелін Панкхерст боротьба за право жінок голосувати. У 1903 році разом зі своєю дочкою Крістабель і чотирма іншими жінками вона заснувала «Жіночий суспільно-політичний союз» (у перекладі «Суспільно-політичне об'єднання жінок»).
У 1918 році жіноче виборче право нарешті досягло прориву. Парламент ухвалив закон, який… надав деяким жінкам право голосу . Вам повинно було бути старше 30 років і мати власність або бути одруженим з кимось, хто володіє власністю.
Жінки здобувають часткову перемогу Це мало додаткову перевагу, зменшивши тиск на жіночий суфражний рух. Однак більше половини жінок все ще не мали права голосу при виборі свого уряду. Помірні кампанії тривали до 1928 року, коли жінки нарешті отримали таке ж право голосу, як і чоловіки.
як "Суфражистки«- так називають жінок, які боролися за право жінок голосувати в Англії понад 100 років тому. Це слово пов’язане з англійським словом «suffrage» (німецькою мовою: право голосу).
Еммелін Панкхерст (1858-1928) виступала за виборче право жінок у 1880 році . Вона була одним із засновників WSPU в 1903 році і керувала нею до її розпуску в 1918 році. Під її керівництвом WSPU була високоорганізованою групою, і, як і інші члени, вона була ув’язнена та оголошувала голодування.