Ця крихітна зелень є хорошим джерелом вітамінів: А, С, Е, К та В6, а також фолієвої кислоти. 100 г зелені забезпечують організму 38% денної норми марганцю, 35% денної норми селену та 49% денної норми міді. Особливо мікрозелень соняшнику багата залізом та білком.
Мікрозелень соняшнику – Це ще й смачно! Паростки цієї рослини мають солодкий смак і приємний аромат, тому служать чудовим доповненням для різноманітних овочевих салатів. Також із низькокалорійної мікрозелені готують супи, що допомагають знизити вагу, наповнюючи при цьому організм необхідними вітамінами.
Мікрозелень соняшнику має виражений салатний присмак із ледь вловимими масляними нотками у післясмаку. Використовують свіжозрізані проростки в салатах, для приготування бутербродів, закусок і для прикраси страв. Любителі свіжих соків додають проростки – мікрозелень соняшнику у овочевий фреш.
Дієта з паростками позитивно позначається на стані шкіри та волосся, зміцнює нервову систему, омолоджує та підвищує працездатність. Є пророщене насіння соняшнику не рекомендують при непереносимості глютену та загостреннях шлункових захворювань.