Травма від повторного напруження (RSI) може зажити протягом кількох тижнів до шести місяців (залежно від тяжкості), дотримуючись необхідних запобіжних заходів і доступного медичного лікування. У деяких пацієнтів симптоми RSI можуть перерости в тривалий хронічний стан.
Пошкодження вашого тіла зазвичай непостійне і з часом заживе. Ви повинні мати можливість лікувати свої симптоми вдома, дотримуючись R.I.C.E.: Відпочинок: уникайте діяльності, яка спричинила вашу травму. Не перевантажуйте пошкоджену частину тіла, поки вона заживає.
Часто стає краще саме по собі, але є речі, які ви можете зробити, щоб пришвидшити своє одужання.
Час загоєння тканин може бути різним, але як загальне керівництво, за правильних умов, для загоєння пошкодженого м’яза знадобиться 4-8 тижнів, ушкодженого сухожилля – 8-12 тижнів, а подразненого нерва – 4-12 тижнів. Усе залежить від постійного навантаження на тканину, яка знаходиться під контролем.
Пізня стадія RSI (важка) – біль, втома та слабкість зберігаються навіть у повному спокої. Часто це негативно впливає на сон, і ви можете бути не в змозі виконувати навіть легкі завдання вдома чи на роботі. Цей етап є іноді незворотній, і ви ніколи не зможете повністю використовувати уражену частину тіла.
Скільки часу потрібно для загоєння повторної травми? Це залежить від того, наскільки вдасться усунути обтяжливі фактори і від ступеня ураження тканин. Наприклад, RSI у вашій правій руці може зайняти деякий час, щоб установитися, якщо ви покладаєтеся на цю руку для друку та письма на роботі.