Деякі кісти врослого волосся зникають самі по собі. Може допомогти домашнє лікування, наприклад регулярне застосування теплих компресів і антисептичний розчин. Якщо кіста не зникає за допомогою домашніх засобів, або у когось розвивається інфекція, їм може знадобитися медичне лікування.
Експерти рекомендують припинити голити, вищипувати, вищипувати або депілювати вросле волосся, оскільки воно зазвичай зникає самостійно пару тижнів. Важкі випадки можуть зайняти кілька тижнів. Спроба видалити їх іноді може перешкодити процесу загоєння та призвести до того, що вони триватимуть довше.
Якщо вросле волосся інфікується, ви можете помітити, що шишки стають більшими та болючими. Пустули виникають, коли навколо фолікулів є гній. Ця інфекція може призвести до утворення рубців.
Кісти можуть зникнути самі по собі, але якщо вони болять, виглядають червоними або з них сочиться гній, зверніться до лікаря для лікування. Щоб зменшити ймовірність утворення кісти врослого волосся, тримайте шкіру чистою, обережно відлущуйте її та зволожуйте. Ви можете голитися рідше.
Врослі волоски іноді можуть перетворюватися на тверду грудку під шкірою. Може утворитися абсцес або кіста: коли вросле волосся під шкіру інфікується. коли волосяний фолікул закупорюється.
накладання теплих компресів кілька разів на день щоб допомогти волоску, що потрапив у пастку, вирости та наблизити кісту до поверхні, дозволяючи їй дренуватись. нанесення антисептичного розчину на кісту для запобігання інфекції, наприклад, олії чайного дерева або потрійних мазей з антибіотиками.