Таким чином Пакистан став сьомою країною в світі, яка успішно розробила і випробувала ядерну зброю, хоча згідно з листом, надісланим А.К. Хана до генерала Зіа, можливість підірвати ядерну бомбу з використанням високозбагаченого урану як розщеплюваного матеріалу, виробленого в KRL, була вже досягнута KRL у 1984 році.
Пакистан провів шість ядерних випробувань 28 травня 1998 року в глибоко виритому тунелі у віддаленій горі Чагі в провінції Белуджистан, як око за око відповідь на ядерні випробування Індії в тому ж місяці на полігоні індійської армії Похран.
Завдяки цьому Індія увійшла до ліги націй з ядерним потенціалом. У статті від 19 травня 1974 року йдеться Індія успішно провела підземне випробування плутонієвого пристрою в діапазоні 10-15 кілотонн.
Індія стала ядерною державою в 1974 році, а Пакистан – у 1998 році. Жодна з країн не використовувала ядерну зброю під час конфлікту, але багато експертів побоюються, що поточна криза може вийти за межі використання звичайної зброї.
Травень 1998 [3] Пакистан випробував свої ядерні пристрої 28 травня. Точна кількість випробувань, проведених на субконтиненті в травні 1998 року, залишається під сумнівом, оскільки кілька пристроїв випробували одночасно і тому, що Пакистан, можливо, завищив кількість випробувань з політичних причин.');})();(function(){window. jsl.dh('byvtZu-AFMyekPIPuM2XkAg__44','
Індія має більше ядерної зброї, ніж Пакистан, тоді як Китай збільшив свій ядерний арсенал з 410 боєголовок у січні 2023 року до 500 у січні 2024 року, згідно зі звітом шведського аналітичного центру.