Спочатку дайте тунцю нагрітися до кімнатної температури! Це важливо: інакше всередині все ще буде холодно, коли зовні готується! Дайте йому постояти при кімнатній температурі принаймні 20 хвилин перед приготуванням.
2 хвилини Обережно переверніть і обсмажте з іншого боку приблизно 1 ½–2 хвилини або доки стейк злегка підрум’яниться і легко від’єднається від сковороди. Викласти на тарілку відпочити 1 хвилина перед подачею. В ідеалі ви хочете, щоб стейк тунця мав товщину приблизно 2 см/¾, щоб він був трохи рожевим у середині під час приготування.');})();(function(){window.jsl.dh('iC7rZsbACeznwN4PlPzfgQw__26','
1-2 дні Свіжий (не заморожений) тунець можна зберігати в холодильнику для використання в сашимі одразу після прибуття. Для споживання в сирому вигляді їжте протягом 1-2 дні. У будь-який час порція буде смаженою, смаженою або кулінарною.');})();(function(){window.jsl.dh('iC7rZsbACeznwN4PlPzfgQw__30','
Ахі тунець (незалежно від способу його приготування). можна вживати в їжу протягом 24 годин, якщо воно зберігається в холодильнику в герметичному контейнері.
Як і стейк з яловичини, стейк з тунця можна подавати від дуже рідкого до добре прожареного. Розгляньте час приготування залежно від того, як ви віддаєте перевагу подачі тунця. Центр стейка все ще повинен бути рожевим – будьте обережні, щоб не пересмажити, інакше риба буде сухою.
Спочатку дайте тунцю нагрітися до кімнатної температури! Це важливо: інакше всередині все ще буде холодно, коли зовні приготується! Дайте йому постояти при кімнатній температурі не менше 20 хвилин перед приготуванням.