Не використовуйте ацетамінофен (наприклад, тайленол) немовлятам молодше 12 тижнів або ібупрофен (наприклад, Advil, Motrin) у немовлят молодше 6 місяців, якщо ваш медичний працівник не скаже вам про це. 3. Запитайте свого медичного працівника або фармацевта, які ліки найкраще підходять для вашої дитини та яку дозування використовувати.
Якщо ваш малюк відчуває себе невтішним після вакцинації або продовжує виявляти ознаки дискомфорту в наступні години чи дні, подумайте про те, щоб дати їм дозу ацетамінофену для немовлят (дитячий тайленол) згідно з інструкціями вашого медичного працівника.
Якщо ваша дитина відчуває біль у місці уколу або у неї підвищується температура і вона відчуває нудоту, попросіть лікаря дати їй такі ліки, як ацетамінофен або ібупрофен щоб полегшити симптоми. Крім того, не забудьте похвалити дитину після. Трохи позитивного підкріплення може полегшити наступний похід до лікаря.
Застосування тиленолу у немовлят У немовлят віком принаймні 3 місяці тайленол може безпечно зменшити різні симптоми, зокрема: лихоманка. біль, включаючи біль при прорізуванні зубів.
Лихоманка є очікуваним побічним ефектом вакцин. Але іноді лихоманка може бути ранньою ознакою хвороби, яка не пов’язана з вакциною. Негайно зверніться за медичною допомогою, якщо вашій дитині: менше 3 місяців і у неї висока температура.
Дослідження, опубліковане в журналі Pediatrics, визначило спосіб заспокоїти немовлят після серії уколів, який називається «5 S»: сповивання, положення на боці/животі, шипіння, розгойдування та смоктання.