Виверніть речі навиворіт і виперіть флісові речі в делікатному режимі в холодній воді. Якщо ви вирішите висушити одяг, установіть сушильну машину на найнижчий рівень і вийміть річ одразу після завершення циклу. Негайно видалити. 23 жовтня 2019 р
Подумайте про покупку великого сітчастого мішка для нижньої білизни, щоб покласти його під час прання. Я кидаю свої флісові речі разом із звичайним пранням одягу, яке я прати в холодній або теплій (не гарячій) воді. Витягнувши їх, щоб висохнути протягом ночі замість того, щоб класти в сушарку, я уникнув дивних структурних змін.
Виверніть одяг навиворіт перед пранням, щоб зменшити утворення сколів. Якщо можливо, виберіть щадний цикл. Використовуйте м’який миючий засіб. Не використовуйте ополіскувач для білизни, щоб ваш одяг залишався пухнастим!
Для початку виверніть одяг навиворіт, щоб захистити зовнішню поверхню. Використовуйте обережну пральну машину з холодною водою, щоб запобігти усадці або пошкодженню тканини. Уникайте використання відбілювачів або жорстких миючих засобів, які можуть послабити волокна. Замість цього вибирайте м’який миючий засіб, спеціально розроблений для делікатних тканин.
Виверніть флісовий одяг навиворіт, щоб захистити зовнішню поверхню. Ви також можете помістити фліс у дуже великий сітчастий мішок для білизни, щоб уникнути зачеплення. Періть фліс сам по собі або в завантаженні лише з флісу.
Якщо вам цікаво, як зберегти фліс м’яким, головне – ніколи не піддавати його дії прямого тепла. Тож будьте впевнені, коли пратимете свою флісову ковдру ніколи не кладіть його в сушарку з нагрітим налаштуванням, оскільки це може розплавити волокна ковдри та спричинити її усадку.