Поради на всі випадки Українцям Чи пройде глибока кіста сама?

Чи пройде глибока кіста сама?

У деяких випадках кісти можуть запалюватися, набрякати та ставати чутливими. Якщо кіста швидко росте або має ознаки інфікування, вона, швидше за все, не зникне спонтанно. Подібним чином, кісти, які утворюються в незвичайних місцях або в місцях, які піддаються сильному тертю або подразненню, не є хорошими кандидатами для природного зникнення.

Кіста не загоїться, поки її не проколюють і не дренують або не видалять хірургічним шляхом. Без лікування кісти з часом розриваються і частково дренуються. Це може зайняти місяці (або роки) щоб вони прогресували. Коли вони розриваються, хвороблива сальна кіста, ймовірно, повернеться, якщо підкладку кишені не видалити повністю.

Лікування

  1. Ін'єкційний. Ін’єкція стероїду в кісту може полегшити набряк і запалення.
  2. Розріз і дренаж. За допомогою цього методу ваш медичний працівник робить невеликий розріз у кісті та обережно видавлює вміст. …
  3. Мала операція. Ваш медичний працівник видаляє всю кісту.

Накладіть теплий компрес Після очищення кісти потримайте теплий компрес на місці п’яти-десяти хвилин. Волога та тепло сприяють виходу речовини, що потрапила під шкіру, з волосяного фолікула. Повторюйте цей процес до трьох разів на день, доки кіста не витече самостійно.

Епідермоїдні кісти можуть зникнути самі по собі. Кісти часто не болючі, якщо вони не запалюються або не інфікуються. В епідермоїдну кісту, яка запалена, можна вводити стероїди. Це може зменшити запалення, і кісту може не потребувати дренування.

Кісти на дотик нагадують м’які пухирі, коли вони розташовані близько до поверхні шкіри, але можуть відчуватися як тверді грудочки коли вони розвиваються глибше під шкірою. Тверда кіста біля поверхні шкіри зазвичай містить мертві клітини шкіри або білки.

Related Post