Поради на всі випадки Українцям Чи отруйні абрикосові кісточки?

Чи отруйні абрикосові кісточки?

Гіркі абрикосові кісточки містять велику кількість амігдаліну: він перетворюється на ціанід водню в організмі під час жування та під час травлення. Синильна кислота може призвести до важкого отруєння з такими симптомами, як головний біль, нудота, блювання, задишка та смерть. 5 серпня 2020 р.

Тому Федеральний інститут оцінки ризиків (BfR) рекомендує споживачам: не вживати більше двох гірких абрикосових кісточок на день або повністю відмовитися від споживання.

Гіркі сорти отруйні, оскільки містять речовину амігдалін. Під час травлення організм перетворює його на токсичний ціаністий водень. Це залежить від дози і того, наскільки токсичні кісточки абрикоса. Дорослі зазвичай можуть приймати від одного до двох ядер на день.

У гірких абрикосових кісточках високий вміст амігдаліну. Синильна кислота (ціанід) виділяється з амігдаліну під час жування та травлення. Організм може детоксикувати невелику кількість ціаніду водню, але більша кількість може спричинити серйозне отруєння і навіть смерть.

Ядра абрикосових кісточок не виділяють багато ціаніду при ковтанні цілими, але подрібнення або жування підвищує токсичність, оскільки емульсин виділяється з лізосом. Вміст ціаніду в кісточках абрикоса знаходиться між 0,122 і 4,09 мг/г і востаннє повідомлялося як 2,92 мг/г.

Ядра абрикосових кісточок і насіння яблук і груш містять природний токсин (амігдалін). При споживанні цей токсин може вступати в реакцію з ферментами шлунка і вивільняти отруту (ціанід) у кишечнику. Це може спричинити біль у животі та хворобу та може бути смертельним, особливо у дітей.

Related Post

Баптисти що їм не можна робитиБаптисти що їм не можна робити

Громади євангельських християн-баптистів складаються тільки з тих, хто свідомо і публічно прийняв хрещення. Декларуються такі норми як відмова від вживання алкоголю, тютюнопаління та лихослів’я. Віряни прагнуть на практиці проявляти до

Що означає вираз по Фрейду?Що означає вираз по Фрейду?

Обмовка за Фрейдом – повсякденна назва обмовки, окремий випадок явища, описаного З. Фрейдом у вивченні «Психопатологія повсякденного життя» (1901). Разом з різними незначними описками і машинальними діями охоплюється терміном парапраксис.