Підключення світлодіодних світильників Наші світлодіодні світильники потрібно підключити
оскільки світлодіоди чутливі до полярності (це означає, що вони працюють лише тоді, коли позитивний і негативний полюси з’єднані правильно), тож ви не можете просто подати струм через позитивний і з негативного на позитивний під час наступного світла.
Чи слід підключати вбудовані світильники послідовно чи паралельно? Потужність світлодіода визначить, чи можна підключати освітлення послідовно. Послідовне підключення зменшує напругу кожного світла. Наприклад, якщо у вас є чотири лампи з номінальною напругою 12 вольт, їх потрібно буде з’єднати паралельно, щоб отримати повну напругу 12 вольт.
Один кращий за інший… Послідовний, паралельний чи послідовний/паралельний? Вимоги до застосування освітлення часто диктують, який тип схеми можна використовувати, але якщо є вибір, найефективнішим способом запуску потужних світлодіодів є використання послідовної схеми з драйвером світлодіодів постійного струму.
Паралельне підключення світлодіодних стрічок Процес передбачає відрізання світлових смуг потрібної довжини, приєднання кабелів до світлових смуг і, нарешті, підключення кабелів до джерела живлення. Перед початком роботи завжди перевіряйте, чи вимкнено живлення.
Переважним способом підключення вбудованих світильників є використання петлі вхід, петля вихід. Це форма паралельна проводка який має один кабель (зазвичай подвійний із заземленням 6242Y), що містить живий, нульовий та заземлюючий дроти, що входять, а потім виходять із освітлювального приладу.
Паралельна схема дозволяє уникнути цієї проблеми. Кожна з двох лампочок у простій паралельній схемі отримує повну напругу батареї. Ось чому цибулини в паралельна схема буде яскравішою, ніж у послідовному ланцюзі.