Періодичні кровотечі та кров’янисті виділення можуть у деяких випадках викликати, наприклад запалення, пухлини матки, зміни клітин шийки матки, ендометріоз, загальні захворювання та деякі ліки. Початок гормональної контрацепції також може бути пов'язаний з додатковою кровотечею.
Крапельний розряд між менструаціями та після статевого акту є загальними симптомами. Гінекологічні інфекції можуть викликати кров’янисті виділення на додаток до вагінальних виділень. Гормональні зміни також можуть бути причиною кровотечі. Низькогормональні контрацептиви можуть стоншувати слизові оболонки і викликати кров’янисті виділення.
Коли звернутися до лікаря Якщо додаткові виділення є новим симптомом і повторюються протягом декількох циклів, варто пройти гінекологічний огляд.. Вагінальні виділення після менопаузи слід завжди досліджувати.
Майже у всіх жінок виникають тимчасові гінекологічні порушення кровотечі. Порушення згортання крові найчастіше зустрічаються в крайні періоди фертильного періоду в наступні роки після початку менструації та в роки перед її закінченням. Найчастіше на тлі є функціональний розлад, але нерегулярні виділення також можуть бути ознакою хвороби.
Стрес у розумі та тілі також впливає на менструальний цикл та переживання під час менструації. Стрес може спричинити затримку місячних або затримати початок місячних. У цих миттєвих стресових ситуаціях вам слід просто дати ситуації заспокоїтися та зосередитися на власному самопочутті.