Поради на всі випадки Українцям Чи може пенсіонер рибалити безкоштовно?

Чи може пенсіонер рибалити безкоштовно?

Зобов'язання платити. Збір за управління рибним промислом необхідно сплатити, якщо вам від 18 до 69 років і ви ловите рибу за допомогою приманок або знарядь або ловите крабів. Виняток становлять рибалки, яким до 31 грудня 2023 року виповнюється не менше 65 років.

Збір за обслуговування рибного господарства потрібно сплачувати, якщо вам від 18 до 69 років і ви ловите рибу за допомогою приманок чи знарядь або ловите крабів. Рибалки, яким до 31 грудня 2023 року виповнилося 65 років, звільняються від збору за управління рибальством.

Люди до 18 років і старше 70 років можна рибалити безкоштовно. Рибалки, які досягли 65-річного віку не пізніше 31 грудня 2023 року, тобто в період дії старого Закону про рибальство, зможуть і надалі ловити рибу без сплати державі збору за ведення рибного господарства.

Відповідь: якщо ви ловите рибу будь-яким іншим способом, крім риболовлі, підлідної риболовлі чи лову оселедця, ви повинні сплатити державний збір за управління рибальством. Крім того, знаряддя лову потребують дозволу власника водойми. Люди віком до 18 років і старші 69 років не сплачують збір за ведення рибного господарства, але кожен повинен мати дозвіл власника акваторії на капканний лов.

По-перше: риболовля, підлідна риболовля та ловля оселедця дозволені всім без будь-яких дозволів. Сплативши збір за утримання рибного господарства, ви можете тягнути приманку або ловити рибу однією вудкою без інших дозволів. Перевага надається людям похилого віку, старше 65 років і молоді до 18 років: з них навіть не стягується плата за утримання рибного господарства.

Фінляндія має систему оплати за рибальство, засновану на Законі про рибальство. В результаті того рибалка віком 18-69 років займався рибальством, крім рибальства та підлідного промислу. необхідно сплатити державі плату за управління рибальством.

Related Post

Що означає точка у листуванні?Що означає точка у листуванні?

«Залежно від мети повідомлення, наявності чи відсутності емоційного забарвлення висловлювання наприкінці речення ставиться крапка (Розповідь, спонукання до дії), запитальний (пошук інформації) знак. При оклику інтонації, що супроводжує повідомлення, ставиться знак