Грунт. Для культивування клеродендруму потрібно слабокислий грунт, який можна приготувати самостійно, взявши садову, листову землю, торф нейтралізований і пісок у співвідношенні 2:1:1:1. Але набагато зручніше випробувати у дії готовий живильний ґрунт PETER PEAT «Для квіткових культур» лінії HOBBY.
Клеродендрум зазвичай пересаджують влітку, вже після цвітіння, 1 раз на 2 роки. Деякі квіткарі радять просто пересаджувати верхній шар субстрату, щоб оновити живильний ґрунт. Для пишного цвітіння рекомендується проводити санітарну обрізку.
Догляд полягає у рясному поливанні. Як тільки коренева система зміцніє, методом перевалки клеродендрум пересідає в горщики діаметром 9 см. Молоді рослини необхідно прищипувати двічі, це сприяє розвитку бічних пагонів. Наступної весни ліану можна пересадити у вазон діаметром 11 см.
Найпростіше живці клеродендруму поставити у банку з водою, де вони легко пускають коріння. Воду в банку потрібно закрити від сонячного світла, інакше вона швидко зазеленіє. Після того, як на живцях клеродендруму утворюються коріння, їх можна посадити у невеликі горщики чи стаканчики по 2-3 штуки.