Як правило, для підтримання оптимального мікроклімату достатньо вмикати прилад лише на кілька годин. Коли параметри вологості досягають нормального значення, зволожувач можна вимкнути. Не варто зловживати зволожувачем у цю пору року, щоб не страждати від надлишку вологи.
Зволожувач повітря має працювати всю ніч, щоб знизити ймовірність захворювання та кровотечі з носа. Ультразвуковий прилад знижує зараження мікробами, що передаються повітрям. Якщо ви кашляєте чи чхаєте у сухому повітрі, мікроби ще кілька годин тримаються у навколишньому середовищі.
Поруч із увімкненим зволожувачем повітря можна спати, залишаючи прилад працює на всю ніч. При цьому важливо переконатися, що вона встановлена безпечно, а пара подається правильно. Він має розподілятися по всій кімнаті. Якщо зволожувач стоїть поруч із ліжком, його не направляють у її бік.
Коли вмикати зволожувач повітря? Влітку та взимку його потрібно включати регулярно – хоча б раз на день. Через кліматичну техніку вологість повітря може падати до 35-40%.