Згідно з результатами наукових експериментів, жуйка залишається у шлунково-кишковому тракті не менше 40 годин. На відміну від їжі вона переміщається вкрай повільно, остаточно залишаючи організм лише за кілька днів.24-Feb-2021
Жуйка не перетравлюється подібно до звичайної їжі і не розпадається на частини. У кишечнику вона залишається такою ж, якою була в стравоході. Присутність жуйки у кишечнику може викликати проблеми у разі, якщо було проковтнуто досить велику її кількість, а також на тлі загального ослабленого стану організму.
При тривалому використанні жувальної гумки на голодний шлунок відбувається посилене виділення шлункового соку, внаслідок чого утворюється надлишок соляної кислоти, що може призвести до розвитку гастриту, при постійному жуванні до виразкової хвороби. шлунка та дванадцятипалої кишки.
Жувальну гумку можна жувати не більше 5 хвилин і лише після їжі. Такі рекомендації спеціалістів. Якщо жувати довше і без попереднього прийому їжі, це призведе до виділення в порожній шлунок шлункового соку, що буде сприяти розвитку виразки та гастриту.