Залежно від рівня ушкодження шийки стегна переломи поділяються на субкапітальні, за яких площина перелому проходить на місці або поблизу переходу головки в шийку; трансцервікальні, при яких лінія перелому розташовується в середній частині шийки стегнової кістки та базальні переломи, що проходять в області основи.
субкапітальні — переломи поблизу переходу головки в шийку чресшеєчні проходять через шийку базальні лінія перелому розташовується в області основи шийки
Але деякі люди з переломами шийки стегна все ще можуть ходити. Вони можуть просто скаржитися на туманний біль у стегнах, паху чи спині. Після операції. Через 3-7 днів після хірургічного лікування за допомогою милиць пацієнту допомагають піднятися на ноги та почати пересуватися за сприяння медичного працівника.
Після перелому шийки стегна хворий спочатку маломобілен, він переважно лежить на спині. Через те, що йому не можна повертатися на хворий бік, зростає ризик утворення пролежнів. При переломі шийки стегна протипоказане використання протипролежневого матраца!