число хуторів) малий населений пункт, що з одного, іноді кількох домогосподарств; козацька одиниця поселення. На території Росії одночасно зі станицями існували такі територіальні одиниці як села, тож хутір, станиця — це козацькі назви садиби з відокремленим господарством.
У СРСР та пострадянській Росії офіційних відмінностей між селом та селом немає. Як правило, селом є сільський населений пункт, де є або раніше була церква з дзвіницею або дзвіницею. У СРСР село було центром сільського району чи території сільської ради.
Села, села та селища Різні типи малих населених пунктів можуть нагадувати одне одного. Проте село зазвичай більше села, а село має меншу історію, а хутір ще менше. Селище, як правило, може бути дачним, шахтарським чи міського типу, а село не може складатися з пари-трійки дворів.
село – Жителів не менше 1 тисячі. А якщо густота населення висока — не менше 3 тисяч. Є сільські поселення із чисельністю понад 30 тисяч осіб; селище — мінімальна чисельність жителів, як правило, не менше ніж 3 тисячі осіб, Більшість ПМТ налічують до 5 тисяч осіб.