Овертаймом називається додатковий період, який призначається у тому випадку, якщо основний час матчу не виявив переможця. Якщо перший овертайм (скорочено ВІД) у баскетболі завершується внічию, призначається другий.13 Nov 2021
Скільки овертаймів у баскетболі у матчі? Баскетбольний поєдинок, згідно з правилами, має тривати до переможного кінця. Це означає, що кількість овертаймів у баскетболі не обмежені. Якщо, щоб виявити переможця, гравцям потрібно буде провести 10 додаткових відрізків, так тому і бути.
Якщо наприкінці матчу обидві команди набирають однакову кількість очок, призначається овертайм – 5 хвилин додаткового часу. Якщо після закінчення цього часу рахунок, як і раніше, рівний, призначається другий овертайм і т.д. баскетбол немає нульового рахунки.
Овертайм – це додатковий час, який призначається після закінчення основного відрізку матчу. Він використовується не тільки в хокеї, а й в інших видах спорту, наприклад футболі, баскетболі. У хокеї додатковий час розігрується у випадках, коли команди не змогли визначити переможця в основний час.