Диференційований залік – це одна з основних форм проміжної або підсумкової атестації, тобто контролю вивченого студентами під час семестру (або навчального року) матеріалу з певної дисципліни. Якщо дати йому максимально спрощене визначення, то диференційований залік є заліком з позначкою.Feb 12, 2022
Цей вид випробування складніший залікуале завдання все ще простіше, ніж на іспиті. Для диференційованого заліку діють ті ж правила, що і для звичайного, – Форма проведення, можливість отримати автомат, перездати у разі низького балу.
Основна відмінність дифзаліку в тому, що за результатами його здавання викладач виставляє студенту оцінку, а незалік»/«не залік». На відміну від звичайного заліку диференційований впливає розмір нарахованої стипендії, що автоматично прирівнює його за значимістю до іспиту.
3.1.2. Заліки бувають двох видів: диференційовані і недиференційовані. Диференційований залік проводиться шляхом здавання різноманітних завдань, після якої виставляється оцінка. Недиференційований залік виставляється, якщо студентом за час всього семестру було виконано всі завдання.