Поради на всі випадки Українцям Що робити після рентгену?

Що робити після рентгену?

Після проведення променевої діагностики організм відновлюється сам, тому що дози опромінення, одержані при медичних дослідженнях, незначні. Допомогти йому можна правильним режимом харчування: рекомендується збільшити кількість продуктів, що містять вітаміни А, С та Е.

  1. молоко;
  2. Свіжовижаті соки, наприклад, з червоного винограду та гранату, які мають сильні антиоксидантні властивості;
  3. Мед;
  4. морську капусту;
  5. Страви з буряка (підвищує гемоглобін);
  6. Продукти, багаті на клітковину: вівсянка, горіхи (волоські та мигдаль), груші, чорнослив;
  7. Чиста вода.

Oct 25, 2018

З метою безпеки рентгенологічних досліджень було встановлено гранично допустиму дозу опромінення на рік (ПДР), що становить 100 мЗв на рік. Це максимально допустима сума доз радіації, отриманих за рік, що не завдасть шкоди здоров'ю людини.

І, зрозуміло, після такої дрібниці, як перевірка сумки, можна, можливо сміливо її, щойно "опромінену", брати в руку без відчуття маленьких мурашок, які забираються на плече. І пити воду, і їсти їжу. P.S. До речі, рентгенівське випромінювання успішно використовують із консервації чи збільшення терміну придатності продуктів харчування.

Related Post

Що вимірюється кн м?Що вимірюється кн м?

Ньютон-метр (російське позначення Н·м; міжнародне: N·m) – одиниця виміру моменту сили у Міжнародній системі одиниць (СІ). Один ньютон-метр дорівнює моменту сили, що створюється силою, що дорівнює 1 Н, щодо точки,

Чому дорівнює вища валентність?Чому дорівнює вища валентність?

Правила визначення валентності елементів у з'єднаннях Вища валентність дорівнює номеру групи. Нижча валентність дорівнює різниці між числом 8 (кількість груп у таблиці) та номером групи, в якій знаходиться даний елемент,