У пустелях і напівпустелях часто видобувають плазунів. У Канаді та північно-східній Євразії лисиці, що живуть біля великих річок, сезонно харчуються майже повністю лососями, що загинули після нересту. Влітку поїдають багато жуків та інших комах, а також дуже охоче їх личинок. У голодні періоди нерідко харчуються паділлю.
Влітку вони поїдають листя, дістаючи їх завдяки своєму зростанню зі значної висоти; годуються водними та навколоводними рослинами (вахта, калюжниця, кубочки, латаття, хвощі), а також високими травами на гарах і лісосіках — кипреєм, щавлем.
Маленьким лисятам обов'язково треба давати фрукти та овочі, що містять вітамін С, для повноцінного розвитку. Крім вище указних продуктів у раціоні повинні бути крупи, кефір, кисломолочний сир і риба. Годувати маленьких лисят Необхідно 2-3 десь у день, оскільки організм перебуває у процесі зростання.
Живлення. Основна їжа лисиці – гризуни, які займають 80-85% її раціону. Однак, лисиця звичайна із задоволенням поїдає і зайців, дитинчат косуль, при нагоді руйнують гнізда гусей і глухарів, харчуються падалью, жуками та личинками комах. Влітку вони можуть поїдати трав'янисті рослини та ягоди.