На фото видно, що відбувається, якщо під час не видалити молочні зуби. Залишки їжі та вовни накопичуються у міжзубному просторі. Порушується нормальна флора порожнини рота, утворюється наліт, потім камінь, який травмує ясна і сприяє розвитку пародонтиту. 18, 1442 AH
Невипалі молочні зуби треба видаляти. Придивіться, у невеликому просвіті між молочним і постійним зубом накопичуються залишки їжі, вовни, ворсу іграшок тощо. Все це може призвести до інфікування та втрати постійного зуба!
Перші молочні зубки (різці) малюки втрачають у віці 5-7 років, тоді як останній молочний зуб (ікла та інші моляри) видаляють вже у старших класах, у 12–14 років. Зміна тимчасових зубів постійними – це природний фізіологічний процес, який не завдає дітям особливого дискомфорту.
при розвитку запальних процесів це може бути кіста, флегмона, періодонтит, гранульома, свищ. Запальні утворення з'являються через травму, неправильне лікування, при потраплянні інфекції. Якщо зуб не видалити, то запалення перейде на зачаток постійного зуба.