Увечері після пробіжки у них будуть вироблятися норадреналін, адреналін, дофамін та всі види катехоламінів. Ці речовини допоможуть тонізуватися організму. Якщо біг буде нетривалим, це допоможе людині боротися з мігренью і дисфорією. Загалом вечірній біг – своєрідний антидепресант.Aug 10, 2021
Краще бігати ввечері, ніж вранці, тому що: Бігаючи з ранку на голодний шлунок, є ризик отримати гіпоглікемію (різке падіння цукру в крові) та голодну непритомність. З ранку кров згущена після ночі та серцю важко її перекачувати у посиленому режимі під час бігу. Активне тренування перед сном може призвести до безсоння.
Вечірні пробіжки – чудовий спосіб як слід розім'яти тіло після цілого дня сидячої роботи. Ефективний біг перед сном для схуднення: тренування за пару годин до сну сприяє активному спалюванню жирових відкладень у нічний час. Нічні тренування також працюють як "тренажер" розумових здібностей.
Ранковий, денний та вечірній біг мають різний ефект. Біг у вечірній час призводить до максимального схудального ефекту, спалювання зайвих жирів. Отже, якщо ваша мета – схуднути за допомогою бігу, то для занять найкращим буде вечірній час. Саме вечірній біг сприяє більшому спалюванню калорій.