Поради на всі випадки Українцям Sberpay що це і як користуватися на андроїд

Sberpay що це і як користуватися на андроїд

SberPay – чотири сервіси безконтактної оплати

Підключіть SberPay і оплачуйте покупки одним дотиком – достатньо розблокувати телефон на Android і прикласти його до терміналу. Картку можна залишити вдома, під час оплати вона оживе на екрані смартфона.

Як оплачувати покупки?

  1. Натисніть на SberPay при введенні пароля в додатку СберБанк Онлайн
  2. Натисніть на ярлик SberPay на робочому екрані телефона
  3. Натисніть і утримуйте іконку додатка СберБанк Онлайн. У спливаючому віконці натисніть на кнопку безконтактної оплати SberPay .

Як оплачувати покупки за SberPay

  1. Виберіть SberPay як спосіб оплати.
  2. Відскануйте QR-код сканером у додатку ОщадБанк Онлайн або скористайтеся оплатою за номером телефону.
  3. Підтвердіть оплату в додатку ОщадБанк Онлайн.

Збережена копія

Сервіс SberPay дає змогу без справляння плати випустити цифровий аналог банківської платіжної картки для здійснення платежів одним дотиком телефону до безконтактного платіжного терміналу в організаціях торгівлі та сервісу. Переваги: Для оплати достатньо розблокувати екран. Підключення сервісу в один клік. Збережена копія

Related Post

Що входить в Омс під час пологів?Що входить в Омс під час пологів?

Медична допомога у рамках базової програми ЗМСкуди входять і спостереження по вагітності, розродження, та огляди в післяпологовий період, а також (при необхідності) госпіталізація до гінекологічного стаціонару (до 22 тижнів вагітності)

Як можна перевіритись на вагітністьЯк можна перевіритись на вагітність

Як перевірити себе на вагітність у домашніх умовах? Додаткові симптоми вагітності Дивні бажання. Наприклад, уночі різко захотілося шоколаду, а вдень – солоної риби. … Постійна дратівливість, плаксивість. … Здуття. …

Як можна пограти з дружиноюЯк можна пограти з дружиною

Що можна пограти у домашніх умовах? «Вільне фантазування» Розглядайте форми предметів, розмірковуйте, що схожі хмари, тіні від дерев, що схожий той чи інший звук. «Сочинялки» … «Малюнки-невидимки». «Перетворення» … «Намалюй