Бронзер від скульптора зазвичай відрізняють наявність блискіток або шиммера, більш теплі кольори та менша пігментація для ефекту напівпрозорого нанесення. Цілі теж різні: скульптор використовують для контурингу, який допомагає зробити обличчя більш рельєфним, бронзер для ефекту засмаглої шкіри.
А цей продукт навпаки набирає популярності. Втомившись від повсюдного контурингу, візажисти та б'юті-блогери все частіше переключають нашу увагу саме на бронзер. Він також допоможе оформити обличчя та при правильному нанесенні виглядає природно, але відрізняється від скульптора тим, що надає шкірі м'яку, сяючу засмагу.
Бронзатор можна, можливо застосовувати за тією ж схемою, що і скульптор. Або можна, можливо малювати на обличчі класичні літери 3: від скронь на вилиці (на них доведеться найяскравіша частина) і потім на підборіддя. Бронзер може візуально підтягнути шию, зробити її довшою та витонченою.
Лайфхакі при використанні бронзера та хайлайтера. А ось від рудих краще відмовитись. При контуринг не використовуйте бронзер із шиммером у ділянці носа. Блискучі частки у його складі візуально його збільшуватимуть.