Поради на всі випадки Українцям Чим відрізняється атмосфера Марсу від Землі?

Чим відрізняється атмосфера Марсу від Землі?

Атмосфера Марсу більш розріджена, ніж повітряна оболонка Землі, і більш ніж на 95% складається з вуглекислого газу, а вміст кисню та води становить частки відсотка.

За лінійним розміром Марс практично рівно вдвічі менше Землі. Його середній екваторіальний радіус оцінюється як 3396,9 ± 0,4 км, або 3396,2 ± 0,1 км (53,2 % земного). Середній полярний радіус Марса оцінюється у 3374,9 км або 3376,2 ± 0,1 км; полярний радіус біля північного полюса – 3376,2 км, у південного – 3382,6 км.

Атмосфера Марсу складається з вуглекислого газу – 95,3 %, азоту – 2,7 %, аргону – 1,6 %, кисню – 0,13 %, чадного газу – 0,08 %, решта – це малі складові. При цьому вміст водяної пари сильно коливається і ніколи не перевищує 0,2%.

Основний компонент атмосфери Марса – вуглекислий газ. Конденсація в полярних шапках взимку та випаровування влітку призводять до того, що кількість цього газу в атмосфері зазнає сезонних коливань. Азот, що є основним компонентом атмосфери Землі, в атмосфері Марса складає лише близько кількох відсотків.

Related Post

Що відбувається з дітьми від яких відмовилися у пологовому будинку?Що відбувається з дітьми від яких відмовилися у пологовому будинку?

У середньому діти-відмовники перебувають у лікарні приблизно місяць. За цей час вирішується їхня доля. У малюків три варіанти розвитку подій: дитячий будинок, усиновлення чи опіка. — За минулий 2019 рік

Що робити під час пожежі в установі?Що робити під час пожежі в установі?

В першу чергу при виявленні пожежі необхідно повідомити про це педагогічних працівників, службу охорони, будь-якого дорослого в школі. Викликати пожежну охорону за міським телефоном 101 або мобільним телефоном за номером

Як швидко захворіти, щоб боліло горло і була температураЯк швидко захворіти, щоб боліло горло і була температура

Як можна захворіти на ангіну? Найчастіше ангіна передається повітряно-краплинним шляхом (мікроби з крапельками слини поширюються при розмові, кашлі чи чханні)Тому заразитися можна, навіть не наближаючись до хворого «впритул». Потрібно пам'ятати,