Користь кіноа ще й у тому, що воно містить вітамін Е, калій та магній. Залізо є важливим мінералом, який допомагає транспортувати кисень тілом, а вітамін Е — жиророзчинний вітамін — діє як антиоксидант. Нарешті, калій допомагає підтримувати кров'яний тиск в нормі і посилює синтез білка.
Лікувальний ефект кіноа діють весь організм, від кісток — до внутрішніх органів. Великий вміст клітковини робить крупу необхідною для хворих на діабет, сердечників та гіпертоніків. Кінва використовується для виведення з організму шлаків, токсинів, зайвого холестерину.
КОРИСТЬ КІНОА ДЛЯ ОРГАНІЗМУ ЖІНОК Також продукт пом'якшує перебіг синдромів ПМС та менопаузи. Завдяки високому вмісту сильних антиоксидантних компонентів (селен, марганець, вітамін Е) вживання крупи також знижує ризик розвитку раку молочних залоз.
Чим корисна гречка Гречка за вмістом харчових волокон та білка дорівнює кіноа. У ній трохи менше фолієвої кислоти, але її легко заповнити за рахунок свіжої зелені. Зате гречана крупа трохи менш калорійна порівняно з кіноа – 120 ккал на 100 г (у вареному вигляді).