За витратами води Бар’єр виходить удвічі економічнішим: щоб отримати 1 літр чистої води в дренаж у системі зворотного осмосу в ньому зливається 2 літри води. В Аквафорі злив становить 4 літри на 1 л чистої води. Але чистить воду Бар’єр на 95%. Тоді як Аквафор дає на виході воду, очищену на 97%.
Бар’єр або аквафор проточний що краще
Варіанти вибору проточних фільтрів Для очищення водопровідної води від піску та іржі підійде магістральний фільтр зі зворотним промиванням – він зручний тим, що не потребує заміни картриджів. Корпусний магістральний фільтр допоможе очистити воду для пральної машини, душа і посудомийки – або для всієї квартири відразу.
Касета Бар’єр просто вкручується по різьбі в глечик, Аквафор потрібно примудритися вставити рівно із застосуванням сили, а то буде протікати неочищена вода. 3. Носик глечика Бар’єр закритий, брудна вода не потрапить всередину, якщо поллється через край.
Оскільки для кожної домішки у воді потрібен свій фільтр, то й потрібно підбирати за аналізом води. Фільтри під мийку і глечики, краще Аквафор. Магістральні або проточні фільтри, краще купити Гейзер. А ось якщо хочете купити фільтр зворотного осмосу, то краще зупиніть вибір на Атолл. Збережена копія