Найкращою насадкою для лову чехоні вважається опариш. Залежно від його величини на гачок насаджують по дві-три личинки. Навесні з успіхом іде й мотиль. Добре ловиться чехоня поверху без грузила на свіжого гнойового хробака, опариша, муху, коника.
А як і чим можна ловити чехонь
Навесні найкраще використовувати гнойових черв’яків, мотиля або опаришів; Літо і пізня осінь. У теплу пору року можна використовувати комах, таких як коники, хрущі, хрущі, оводи. Крім того, можна використовувати метелика – на таку наживку клює велика чехоня, важливо лише, щоб метелик був не більше 4 см завдовжки.
Ловити чехонь потрібно на тих водоймах, де ця риба мешкає у великій кількості. Природно, у малих річках, дрібних озерах або каналах зловити її практично неможливо. Найкращими акваторіями в цьому напрямку є середні і великі річки, глибокі озера, великі водосховища.
Коли краще ловити Моментом найвищої активності чехоні на Ахтубі вважається період, що передує нересту. Жор риби починається приблизно в другій половині квітня і може тривати до 3 тижнів. У цей час варто вирватися на риболовлю – чехоня клює на що завгодно!